|
Fulham Londyn - Wisła Kraków 1:1 (1:0)
Skład : Pareiko - Jovanović, Lamey , Jaliens , Diaz - Wilk , Nunez , Garguła , Kirm , Iliev - Biton
Bramki: Biton
Zmiany : Genkow , Boguski ,Paljić
Ostatnio edytowane przez xdarek : 02.11.2011 o godz. 15:55.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.
|