Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.11.2011, 21:36
Fulham Londyn - Wisła Kraków 1:1 (1:0)

Skład : Pareiko - Jovanović, Lamey , Jaliens , Diaz - Wilk , Nunez , Garguła , Kirm , Iliev - Biton
Bramki: Biton
Zmiany : Genkow , Boguski ,Paljić
Ostatnio edytowane przez xdarek : 02.11.2011 o godz. 15:55.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując