Dokładnie, 2 DM mamy, a i Małecki i Iliev to naprawdę klasowi zawodnicy. Z formą różnie bywa, ale talent i zaangażowanie widać.
To co szkodzi wyjść:
--------Sobol------Wilk----------
Iliev----------------------Małecki
---------------Biton---------------
-------------Genkov--------------


Tracimy wtedy miejsce dla Meliksona. Ok, ale nie ma zadnego problemu żeby zagrał za Małego. Chyba każdy wie kto jest lepszy.