Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6855
Stary 01.11.2011, 21:04
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
A przepraszam, od czasów Levadii/Karabachu coś się w Europie zmieniło?
Zmienił Nam się trener - stąd ten temat; to główna dla Nas zmiana
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to nie, 4-4-2 to jest przeżytek i prawie nikt w Europie już tego nie gra, a jeśli już gra to ma:
- dobrych defensywnych pomocników
- szybkich, dobrze wyszkolonych skrzydłowych, którzy potrafią rozbujać obronę
a) Sobolewski i Wilk to chyba jedyni, których mozna chwalić regularnie, więc dwóch DM własnie mamy
b) głowa RM w tym, by z Kirma, Małeckiego, Ilieva i Boguskiego zrobić 2 sktzydłowych, a da się, w co nie wątpie. Cały temat jest o tym, czemy RM tego nie potrafi, a na boisku rządzi chaos. Ja nie mam "ale" do RM że woli frytki od ryżu, tylko za to, że z naprawdę solidnych jak na polskie warunki grajków praktycznie każdy gra gorzej niz potrafi ( casus Kirma..), a druzyna kolektywnie prezentuje się fatalnie.
Odpowiedz cytując