Wyświetl pojedynczy post
adam_k
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6852
Stary 01.11.2011, 20:59
Stefan Białas o Maaskancie i jego rodakach... Zdziwiony, że Wisła nie wzięła przed sezonem "Baszcza".

Jak Pan ocenia trenera Roberta Maaskanta po ponad roku jego pracy w Krakowie? Już w pierwszym roku zdobył mistrzostwo Polski i to było na pewno duże osiągnięcie. W ubiegłym sezonie wszystko wyglądało bardzo dobrze. Zawodnicy byli zachwyceni trenerem, a on nimi. Ostatnio Wisła gra jednak znacznie gorzej. Myślę, że w dużej mierze jest to spowodowane kontuzjami czołowych zawodników. Największa starta to brak Radosława Sobolewskiego, który reguluje tempo gry Wisły. Moim zdaniem to najlepszy pomocnik w polskiej lidze. Bez niego, a także Meliksona i Małeckiego, ta drużyna wygląda zupełnie inaczej. Gdyby nie błędy sędziów, krakowianie mieliby na koncie kilka punktów mniej.
Rodacy trenera - Kew Jaliens i Michael Lamey słusznie są poddawani krytyce?
Jestem zdziwiony, że Wisła nie zatrudniła przed sezonem Marcina Baszczyńskiego. Ten zawodnik przez kilka lat udanie występował w Krakowie i czekał na ofertę. Lamey na pewno nie jest lepszym piłkarzem od Baszczyńskiego. Holender w ofensywie radzi sobie nieźle, ale w defensywie ma spore problemy. Natomiast Jaliens w ubiegłym roku grał lepiej, ale wynika to też z tego, że Wisła nie jest tą samą drużyną co w zeszłym sezonie.


cały wywiad - http://czasfutbolu.pl/index.php?opti...ktualnosciduze
Odpowiedz cytując