Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11202
Stary 01.11.2011, 19:47
Szałachowski jest dobry, gdyby nie kontuzje byłby jeszcze lepszy. Pare bramek nam pyknął. Pamiętam zawsze mieliśmy z nim problemy,mieszał naszymi panienkami z obrony jak chciał.Szybki lubi kiwki.Do wyciągnięcia teraz z Łksu za naprawde nie duże pieniądze.Proszę zejdzmy z naszymi wymaganiami na ziemie, nie mówie już nawet o LM, bo to baja na resorach. Naprawdę wole takiego Szałacha niż 30-kilku letniego holendra.
Odpowiedz cytując