Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2847
Stary 01.11.2011, 19:39
Pozwolę sobie odpowiedzieć, choć nie ja usunąłem wpis. Sprawa jest oczywista, dziwię, że tak doświadczony forumowy innowierca o to pyta.

Temat dotyczy derbów, a Ty przyczepiłeś się jednego zdania wyciągniętego z derbowego kontekstu i rozpoczynasz analizę, czy dekada to 2001-2010 czy np. 1998-2007. Klasyczne rozmywanie.

Jeśli jakiś post zahaczający o to jeszcze sprawę dekad, to albo został przegapiony, albo było w nim nieco więcej niż tylko ten wątek.

Odpowiadając na wcześniejsze zapytania...
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Czy w najbliższej przyszłości planowana jest wersja "lajt" na komórki tego portalu?
murray napisał(a):Wyświetl post
A jest szansa, żeby odpalać forum przez tapatalka?
...muszę z przykrością stwierdzić, że nie planujemy żadnej z w/w opcji w najbliższym czasie...
Odpowiedz cytując