|
Wasilewski i boenisch - fajny pomysł lecz tak
- Ten pierwszy złapał mniejsce w składzie i nie sądze aby chciał zmienić poziom z "2 ligi" do "4 ligi", no może pozytyw taki że wisła gra w LE
- Sebastian nie wiadomo jeżeli od razu wyskoczy z dobrą formą nic z tego, zresztą jego wartość rynkowa nawet nie pozwala na ściagnięcie go do wisły kraków
|