|
Jakby ściągnąć kilku młodych piłkarzy z słabszych klubów którzy się tam przebijają do pierwej 11 to sądzę że na 5 dwóch było by odkryciami wiosny. Prawda jest taka młodym dobrze grajacym technicznie chce sie biegac i walczyć. i tego brakuje naszym gwiazda! Tyle w temacie
BO KTO KOCHA TEN WIERZY SIŁĄ W MŁODZIEŻY
"Staraliśmy się przez cały mecz, więc jest nam teraz też bardzo ciężko. Możecie mi uwierzyć, że czuję się tak samo fatalnie jak polscy zawodnicy, ponieważ wiem co to są derby. Musimy coś zmienić, bo zbyt wiele bramek tracimy zbyt łatwe" -Marko Jovanović
|