Wyświetl pojedynczy post
Dobitwp
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: MW WIELICZKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11199
Stary 01.11.2011, 19:08
Jakby ściągnąć kilku młodych piłkarzy z słabszych klubów którzy się tam przebijają do pierwej 11 to sądzę że na 5 dwóch było by odkryciami wiosny. Prawda jest taka młodym dobrze grajacym technicznie chce sie biegac i walczyć. i tego brakuje naszym gwiazda! Tyle w temacie

BO KTO KOCHA TEN WIERZY SIŁĄ W MŁODZIEŻY

"Staraliśmy się przez cały mecz, więc jest nam teraz też bardzo ciężko. Możecie mi uwierzyć, że czuję się tak samo fatalnie jak polscy zawodnicy, ponieważ wiem co to są derby. Musimy coś zmienić, bo zbyt wiele bramek tracimy zbyt łatwe" -
Marko Jovanović
Odpowiedz cytując