|
Moja propozycja jest taka iż trzeba nam sprowadzić prawie całą obrone bo z obecnych piłkarzy widzę tylko Jovanovicia który dla mnie grałby na stoperze. Na prawą Wasilewski bo to walczak i nigdy nie ustępuje i przy ściąganiu go mogło by nam pomóc to że jakiś czas temu Anderlecht interesował się Małeckim więc handel plus dopłata Belgów. Drugi Celeban i lewa Boenisch bo będzie chciał odzyskać forme przed euro
|