armani199 napisał(a):

|
To jest właśnie myślenie polskimi kategoriami ,że albo liga albo puchary ( bo na jedno i drugie sił nie starczy) które nie obowiązuje w Anglii.
|
Zadne myslenie polskimi kategoriami - przeciez jeden z pilkarzy Fulham powiedzial po meczu z Nami, ze dla nich najwazniejsza jest liga. Wygrali 1 mecz ligowy, przegraja nastepny i znowu moga miec 1 punkt (tylko) przewagi nad strefa spadkową.
http://www.orange.pl/kid,4000158865,...ani,video.html