TRZEBINIAnin napisał(a):

Nie wiem czy mi się wydaje czy nie, ale chyba drużyny jakoś szybciej uciekAJą (lepiej punktują) pejsom w tym sezonie niż w tamtym?
Można gdzieś zobaczyć tabele poprzedniego zezonu po 13 kolejkach?
|
Wtedy mieli trudniejsza sytuacje bo tracili do 15stego Lecha 10pkt.
http://www.sn2.pl/sport/pilka-nozna/...011-pokaz.html