Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17451
Stary 01.11.2011, 14:56
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy mi się wydaje czy nie, ale chyba drużyny jakoś szybciej uciekAJą (lepiej punktują) pejsom w tym sezonie niż w tamtym?

Można gdzieś zobaczyć tabele poprzedniego zezonu po 13 kolejkach?
Wtedy mieli trudniejsza sytuacje bo tracili do 15stego Lecha 10pkt.
http://www.sn2.pl/sport/pilka-nozna/...011-pokaz.html
Odpowiedz cytując