Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2006
Offline
#
6846
01.11.2011, 14:42
Pozwolę sobie sparafrazować:
Odense to wypadek przy pracy; my mieliśmy dzień do dupy, oni taki sobie, a najgorszy miał sędzia.
Zotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zotek
Znajdź inne posty napisane przez Zotek