Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 01.11.2011, 14:05
Przyszliście chamy, dlatego że my tu gramy!!! Poprostu ich mobilizacja i nienawiść pokazuje naszą siłe). Choćbyśmy mieli zakończyć sezon na 4 miejscu ten mecz poprostu trzeba wygrać. Nasi mają orać boisko, trzeba to wygrać i kolejny kamyczek dołożyć do ich spadku. Do tego widzieć te parchate świńskie mordy po ich przegranej bezcenne.
Odpowiedz cytując