Przyszliście chamy, dlatego że my tu gramy!!! Poprostu ich mobilizacja i nienawiść pokazuje naszą siłe

). Choćbyśmy mieli zakończyć sezon na 4 miejscu ten mecz poprostu trzeba wygrać. Nasi mają orać boisko, trzeba to wygrać i kolejny kamyczek dołożyć do ich spadku. Do tego widzieć te parchate świńskie mordy po ich przegranej bezcenne.