Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.11.2011, 13:40
Obrzezańcy się mobilizują ma maxa. Spotkanie z Wielką Wisłą to najważniejszy dzień w ich zakompleksionym życiu. Życzę im spadku bo nie zasługują na ekstraklasę i na przywilej spotykania się z nami. Oni żyją tylko kompleksami i nienawiścią do Wisły z tego powodu pewnie będzie komplet. Część stadionu będzie pewnie po raz pierwszy na meczu żeby pośpiewać sobie WTSK. Jestem pewien, że pojedziemy ich i wrócą ze spuszczonymi garbatymi nosami na swoje przerzucone osiedla
Odpowiedz cytując