milosz napisał(a):

Dwa, trzy ładne zwycięstwa i frekwencja będzie 80% (zwłaszcza wiosną gdzie gramy z całą czołówką ligi). Frekwencja to rzecz płynna a nie stała.
_________
Co do transferów to Stan nam sprowadza co okienko jakąś gwiazdę (Melikson, Biton), ciekawe kogo sprowadzi teraz .
|
Tylko z tą grą może być ciężko o trzy ładne zwycięstwa, ale jak zawsze będę trzymał kciuki o takie.