Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51735
Stary 01.11.2011, 12:04
milosz napisał(a):Wyświetl post
Dwa, trzy ładne zwycięstwa i frekwencja będzie 80% (zwłaszcza wiosną gdzie gramy z całą czołówką ligi). Frekwencja to rzecz płynna a nie stała.
_________

Co do transferów to Stan nam sprowadza co okienko jakąś gwiazdę (Melikson, Biton), ciekawe kogo sprowadzi teraz .
Tylko z tą grą może być ciężko o trzy ładne zwycięstwa, ale jak zawsze będę trzymał kciuki o takie.
Odpowiedz cytując