|
No zgoda. Ale ja Ci mowie, ze dziwne byloby gdyby trener z Holandii, ktory zarabia ciezkie pieniadze, nie uczyl tych rzeczy druzyny. Po to tu jest. To chyba oczywiste, ze Wisla zatrudnila go w tym celu aby cos tej druzynie dal. Pytanie czy umie je wyegzekwowac i skutecznie wpoic druzynie. Czasem mamy wykladowce, ktory ma ogromna wiedze, ale nie potrafi jej studentom przekazac. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale wyniki pokazuja, ze jest to prawdopodobne.
|