Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6843
Stary 01.11.2011, 11:44
No zgoda. Ale ja Ci mowie, ze dziwne byloby gdyby trener z Holandii, ktory zarabia ciezkie pieniadze, nie uczyl tych rzeczy druzyny. Po to tu jest. To chyba oczywiste, ze Wisla zatrudnila go w tym celu aby cos tej druzynie dal. Pytanie czy umie je wyegzekwowac i skutecznie wpoic druzynie. Czasem mamy wykladowce, ktory ma ogromna wiedze, ale nie potrafi jej studentom przekazac. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale wyniki pokazuja, ze jest to prawdopodobne.
Odpowiedz cytując