Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51733
Stary 01.11.2011, 11:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
I ciekawe czy znajdzie chętny na klub gdzie frekwencja wynosi jakieś 40% pojemności stadionu. Pomijam, że czołowy piłkarz tegoż klubu życzyłby sobie frekwencji na poziomie 15% pojemności...
Dwa, trzy ładne zwycięstwa i frekwencja będzie 80% (zwłaszcza wiosną gdzie gramy z całą czołówką ligi). Frekwencja to rzecz płynna a nie stała.
_________

Co do transferów to Stan nam sprowadza co okienko jakąś gwiazdę (Melikson, Biton), ciekawe kogo sprowadzi teraz .
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.11.2011 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując