thechris napisał(a):

|
I ciekawe czy znajdzie chętny na klub gdzie frekwencja wynosi jakieś 40% pojemności stadionu. Pomijam, że czołowy piłkarz tegoż klubu życzyłby sobie frekwencji na poziomie 15% pojemności...
|
Dwa, trzy ładne zwycięstwa i frekwencja będzie 80% (zwłaszcza wiosną gdzie gramy z całą czołówką ligi). Frekwencja to rzecz płynna a nie stała.
_________
Co do transferów to Stan nam sprowadza co okienko jakąś gwiazdę (Melikson, Biton), ciekawe kogo sprowadzi teraz

.