Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.11.2011, 11:16
Każdy inny wynik niż zwycięstwo, to będzie jedna, wielka kompromitacja. Porażkę z Podbeskidziem jakoś zaakceptowałem ale porażki w Derbach sobie nie wyobrażam.
Mam nadzieje, że w końcu wyjdziemy na dwóch napastników, bo może wtedy coś zaskoczy.
Odpowiedz cytując