Saimoz napisał(a):

|
w sieci juz jest wersja z najnowszym patchem, od Skidrow
|
nie z najnowszym tylko z 12.0.2, który nie poprawia bugu z ustawieniem sie bramkarzy co sprawia, że gra dalej jest nie grywalna

Ale i tak jest już dży postęp i teraz to kwestia czasu kiedy będzie 12.0.3