Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6837
Stary 01.11.2011, 10:39
Odense nas nie zmasakrowalo, wygrali 1-3 chociaz wynik moglbyc odwrotny. Do straty 2 bramki to Wisla atakowala. Wyswiadcz temu forum przysluge i nie rzucaj klamstwami.
Odpowiedz cytując