|
Wszystko pięknie i ładnie, tylko zapominacie o jednym - kasa.
Jak dobrze rozumiem, pomysłem jaki był na stworzenie drużyny mogącej zamieszać w Europie, było zdobycie kasy w LM na kolejne transfery.
Stąd wypożyczenia, stąd krótkie kontrakty, piłkarze, którzy są w aktualnej kadrze, w większości mieli nam posłużyć jako trampolina, do wejście na salony europy.
Następny ruch, to zakup piłkarzy już na docelowa drużynę, taka która mogłaby grać na poziomie Apoelu, nie wypaliła LM, nie wypalą transfery.
Boguś kasy już raczej nie wyłoży, klub musi obracać kasą jaką sam zarobi, za tą kasę na polskim rynku transferowym, za dużo nie zwojujemy, bo na co nas stać przy obecnych cenach? Na jednego, dwóch zawodników z polskiej ligi? Co to zmieni?
|