Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11186
Stary 31.10.2011, 23:46
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...

jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
Patejuk? Litosci... Moze od razu Zajaca do bramki? Granie w Podbeskidziu to nie to samo co granie w Wisle. Zupelnie inna atmosfera, otoczka, wymagania, presja, zainteresowanie mediami itd. Nie kazdy potrafi sobie z tym poradzic. To, ze ktos potrafi 3 razy prosto kopnac w Podbeskidziu nie znaczy, ze bedzie potrafil raz kopnac prosto w Wisle.
Odpowiedz cytując