Wyświetl pojedynczy post
Zizou1906
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6831
Stary 31.10.2011, 23:27
A już nie podniecajcie się tym Maaskantem tak. Fakt chłop ma dużo szczęście i może jest dobrym trenerem,ale jak gramy u siebie z podbeskidziem taktyka 4-5-1 z trzema defensywnymi pomocnikami i oni ruchają nas jak chcą na naszych oczach to ja mu podziękuje... Lubię go mimo wszystko ,ale jak nic nie zmieni to niech wraca do Holandii. Tam go nazywają "księciem" a u nas ugrał parę fajnych meczów i nic po za tym. Chwała mu za majstra ,ale styl i ambicja jest ważniejsza! Czekam na powrót Małego , Maora i Genkova i niech wtedy zmieni taktyke i zacznię grać ofensywniej !
Odpowiedz cytując