szprotson napisał(a):

A tak sie nie stało ? Zaczęto od góry, pojawił sie Basałaj i Valckx.
Następnie pojawił sie trener.
A piłkarze? No coz, jakichs trzeba było zmontować bo przecize w rok nagle nie wyszkolimy młodych. Więc jak dziś zaczniemy szkolic młodzież ( przyszedł trener który ma pojęcie, mówie o tym Polaku z Holandii) to za jakies 7 lat mozemy mieć efekty. Tyle ze Cupiał nei wytrzyma 7 lat w środku tabeli, więc jak przegramy derby to wszystko co zostało stworzone od póltora roku moze pojsc sie JEBAĆ.
|
Dlatego moja reforma zaczyna się od SAMEJ GÓRY

a nie od pachołków
