FraMat napisał(a):

|
Zupełnie jak drużyna Maaskanta. Wisła gra pilke mało widowiskową dla oka, ale do bólu konsekwentną taktycznie i na wysokim poziomie kultury piłkarskiej i taktycznej.
|
A tak łopatologicznie to dałoby się wytłumaczyć na czym ta nasza wysoka kultura taktyczna i piłkarska
polega ?
