Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6826
Stary 31.10.2011, 22:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie jak drużyna Maaskanta. Wisła gra pilke mało widowiskową dla oka, ale do bólu konsekwentną taktycznie i na wysokim poziomie kultury piłkarskiej i taktycznej.
A tak łopatologicznie to dałoby się wytłumaczyć na czym ta nasza wysoka kultura taktyczna i piłkarska
polega ?
Odpowiedz cytując