Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17447
Stary 31.10.2011, 21:57
Cytat:
To nie ja to Admin! To wszystko wina Admina!
Wszyscy? Nie, jest jeden taki admin, który wszystko zawsze wie najlepiej i nie omieszka o tym każdorazowo każdego poinformować w kategorycznych stwierdzeniach Cóż, taka już tradycja Marszałka, forumowy folklor
Legionista
Odpowiedz cytując