Cytat:
|
To nie ja to Admin! To wszystko wina Admina!
|
Wszyscy? Nie, jest jeden taki admin, który wszystko zawsze wie najlepiej i nie omieszka o tym każdorazowo każdego poinformować w kategorycznych stwierdzeniach

Cóż, taka już tradycja Marszałka, forumowy folklor
