Sartre napisał(a):

|
Trzeba mieć tupet, żeby po 2-3 kolejkach wyśmiewać i kategorycznie spuszczać do drugiej ligi kogokolwiek. Zapłacili frycowe, poczuli że w TM-E błędy są punktowane dużo boleśniej niż w I lidze i teraz już grają normalnie.
|
To nie ja to Admin! To wszystko wina Admina!