Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6825
Stary 31.10.2011, 21:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
W pełni się zgadzam.
Żeby coś dorzucić: oglądąłem dzis mecz wychwalanego Ruchu kierowanego przez wychwalanego Fornalika i mającego w swym składzie piłkarzy wychwalanych także na tym i wielu innych forach, przeciwko krytykowanej Polonii prowadzonej przez krytykowanego Zielińskiego i mającej w swym składzie krytykowanych piłkarzy.
Nie nie. To nie o to chodzi. Tu chodzi o to, że każda drużyna z którą gramy wygląda dobrze i Ruch nie był tu wyjątkiem. Taka uroda Maaskant team, że każdy może się podbudować, że w meczu z mistrzem Polski był lepszy albo przynajmniej nie gorszy. W tym sezonie wyjątkiem Amica (do dzisiaj nie mogę tego pojąć) i Bełchatów.

W niedzielę niepowtarzalną szansę na zobaczenie dobrego meczu w wykonaniu swojej drużyny mają kibice pochodzenia żydowskiego. A dla niech to naprawdę wielkie wydarzenie.
:/
Odpowiedz cytując