Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11178
Stary 31.10.2011, 21:22
Nie sądzilem że kiedykolwiek to powiem ale powinniśmy pójść tą drogą co Legia... Rok temu tak samo jak my naściągali szrotu z zagranicy, tylko że oni w przeciwieństwie do nas już się go pozbyli... U nas też najlepiej by było jakby grali w większości Polacy a obcokrajowcy tak jak w legii jak już są to najlepsi ( w pierwszej 11 jest przeważnie 3 obcokrajowców : Kuciak, Radovic, Ljuboja )... U nas narazie z braku laku można by się zgodzić jeszcze na obcokrajowców na prawej obronie i środku obrony ( tylko nie Jaliens i Chavez, już wolę Bunozę)... W dodatku oni mają tam młodych Polaków, jedynie swoje lata ma już Żewłakow który jednak świetnie dyryguje obroną w przeciwieństwie do naszego " pana generała" Kewa ;/
Odpowiedz cytując