tomasz_19 napisał(a):

jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...
jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
|
A ja mam wrazenie, ze ty sie wypowiadasz o pilkarza ktorego nigdy nie widziales w akcji... Ten Nakoulma ma dobra technike, jest chyba jednym z najszybszych pilkarzy calej Ekstraklasy i bramkostrzelny! Moim zdaniem on jest o klase lepszy niz Jankowski, Piech czy Wozniak: Maciej Jankowski: 12 mecze > 5 bramek; Arkadiusz Piech 12 mecze > 4 gole; Prejuce Nakoulma 8 mecze > 4 gole.
Co wy macie z tym Celebanem? Ogladaliscie mecz Dundee vs. Slask, gdzie Celeban zawalil bramke? Jest to nawet na polska Ekstraklase przecietny pilkarz!
Ja bym sprowadzil do Wisly np. Pawlowski lub Ptak na bramke, Modelski i Janicki na obrone a Mrozinski, Blad i Bartosz Zurek na srodek.