Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11176
Stary 31.10.2011, 21:04
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...

jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
A ja mam wrazenie, ze ty sie wypowiadasz o pilkarza ktorego nigdy nie widziales w akcji... Ten Nakoulma ma dobra technike, jest chyba jednym z najszybszych pilkarzy calej Ekstraklasy i bramkostrzelny! Moim zdaniem on jest o klase lepszy niz Jankowski, Piech czy Wozniak: Maciej Jankowski: 12 mecze > 5 bramek; Arkadiusz Piech 12 mecze > 4 gole; Prejuce Nakoulma 8 mecze > 4 gole.

Co wy macie z tym Celebanem? Ogladaliscie mecz Dundee vs. Slask, gdzie Celeban zawalil bramke? Jest to nawet na polska Ekstraklase przecietny pilkarz!

Ja bym sprowadzil do Wisly np. Pawlowski lub Ptak na bramke, Modelski i Janicki na obrone a Mrozinski, Blad i Bartosz Zurek na srodek.
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 31.10.2011 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując