szprotson napisał(a):

jak sobie wyrobisz KARTE KIBICA druzyny gospodarzy to pewno nie.Niby ma byc jakis tam jednolity system ale jeszcze to nie weszło o ile sie nie mylę.
ale po co iśc incognito,skoro mozna normalnie z Wiślakami jeśli otwarty sektor gości.
|
Wiem że biletów na derby już nie ma ale jakbym wyrabiał kk parchów i by się okazało że jednak ten jednolity system już jest to mógłby być mały problem...