Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24099
Stary 31.10.2011, 20:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jak sobie wyrobisz KARTE KIBICA druzyny gospodarzy to pewno nie.Niby ma byc jakis tam jednolity system ale jeszcze to nie weszło o ile sie nie mylę.

ale po co iśc incognito,skoro mozna normalnie z Wiślakami jeśli otwarty sektor gości.
Wiem że biletów na derby już nie ma ale jakbym wyrabiał kk parchów i by się okazało że jednak ten jednolity system już jest to mógłby być mały problem...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując