tomasz_19 napisał(a):

jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...
jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
|
Nikt nie mówił że nas zbawi... Dopowiadacie sobie. Po prostu ktoś rzucił że ciekawy zawodnik, a ja to nawet popieram. (patrz: jego ostatni gol, Znalazł się tam idealnie)