Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11175
Stary 31.10.2011, 20:34
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...

jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
Nikt nie mówił że nas zbawi... Dopowiadacie sobie. Po prostu ktoś rzucił że ciekawy zawodnik, a ja to nawet popieram. (patrz: jego ostatni gol, Znalazł się tam idealnie)
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując