Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11174
Stary 31.10.2011, 20:22
jak czytam te bzdury, że niby Nakoulma czy jak mu tam ma nas zbawić to odnoszę wrażenie, że zaglądają tu kibice Cracovii...

jak niektórzy zdążyli zauważyć, z polaków to na pewno wzmocnili by nas - Jankowski, Piech, Machaj, Celeban, Sobota, Kupisz, Woźniak, Pawłowski (BR) Patejuk...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując