szprotson napisał(a):

No przeczytaj wyżej:
JrQ- napisał(a):

ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy
|
Kolega mówi że wszedzie ceny są takie same. W Realu i w Wiśle itp.
No to idąc tym tokiem rozumowania w I ligowych zespołach też powinny być takie same.