podszywacz napisał(a):

|
Nie chodzi tu o koszty tylko o szybkość i przejrzystość działania na komórce. Porównaj sobie działanie oficjalnej strony Wisły w wersji normalnej na komórce (masakra jakaś) z wersją mobilną lajt to się przekonasz o czym piszę. Ponawiam pytanie.
|
ok, oficjalną ze względu na flasha ciężko się przeglada w normalnej wersji, ałe tu mowa o tej stronce, gdzie i portal i forum przeglada sie przyjemnie nawet na takim starym sprzecie jak se c702, z ktorego wlasnie tego posta napisalem. No chyba, że nie uzywasz opery mini, to faktycznie strona moze sie dosc dlugo ladowac i na pewno gorzej sie oglada na stockowej przegladarce. Ja tam ponawiam prosbe o tapatalk
