LuKaS TSW napisał(a):

|
Jemu chodzi o to czy może iść incognito na sektory Cracovii,i czy to że ma kartę kibica Wisły nie będzie kolidowało z kupieniem biletu na inny stadion w Polsce.
|
Tak, dokładnie. Derby podałem jako przykład. To może ktoś opisać jak z tym jest?