bellic88 napisał(a):

|
Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...
|
zgadza się, ale przecież to nierealne

przelicza się wszystko, od sprzętu elektronicznego, po gry komputerowe na obraniach kończąc