Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3114
Stary 31.10.2011, 19:33
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...
zgadza się, ale przecież to nierealne
przelicza się wszystko, od sprzętu elektronicznego, po gry komputerowe na obraniach kończąc
Odpowiedz cytując