Romuald napisał(a):

|
Widać potencjał w kilku meczach robił fajne akcje tylko pózniej zle decyzje podejmował ,dlatego trzeba go jeszcze doszkolić w taktyce.Szczerze to kogo o zbliżonym poziomie można mieć za 300 tys euro?
|
300 tys euro to jest mało? To chyba oczywiste, że lepiej dać szanse Chrapkowi niż sprowadzać nastepnego obcokrajowca. Jak tak to wszyscy narzekają, że za dużo ludzi z zagranicy, ale w waszych propozycjach jakoś tego nie widać, że chcielibyście rodaków w drużynie