Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11170
Stary 31.10.2011, 19:30
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Widać potencjał w kilku meczach robił fajne akcje tylko pózniej zle decyzje podejmował ,dlatego trzeba go jeszcze doszkolić w taktyce.Szczerze to kogo o zbliżonym poziomie można mieć za 300 tys euro?
300 tys euro to jest mało? To chyba oczywiste, że lepiej dać szanse Chrapkowi niż sprowadzać nastepnego obcokrajowca. Jak tak to wszyscy narzekają, że za dużo ludzi z zagranicy, ale w waszych propozycjach jakoś tego nie widać, że chcielibyście rodaków w drużynie
Odpowiedz cytując