Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3113
Stary 31.10.2011, 19:06
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy
Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...
Odpowiedz cytując