JrQ- napisał(a):

ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy
|
Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...