Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BartekA/J
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: Trójkolorowe Piaski
Offline
#
24095
31.10.2011, 18:51
Fiti
napisał(a):
Mam pytanie może głupie i oczywiste ale tego nie wiem a mnie ciekawi. Jak w końcu wygląda sprawa z biletami na mecze innych zespołów. Na przykład jakbym chciał się wybrać na derby, to jak to wygląda?
biletów na derby dawno nie ma...
"Z pomysłem coś powstanie, wy tylko zamażecie "
BartekA/J
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartekA/J
Znajdź inne posty napisane przez BartekA/J