Wyświetl pojedynczy post
BartekA/J
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: Trójkolorowe Piaski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24095
Stary 31.10.2011, 18:51
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie może głupie i oczywiste ale tego nie wiem a mnie ciekawi. Jak w końcu wygląda sprawa z biletami na mecze innych zespołów. Na przykład jakbym chciał się wybrać na derby, to jak to wygląda?
biletów na derby dawno nie ma...
"Z pomysłem coś powstanie, wy tylko zamażecie "
Odpowiedz cytując