|
Tematy pomyliście, tutaj jest o grach na PC.
dwie nowe gry i dwa problemy. Fifa 12 pokazuje plansze tytułową, kręcie się kursor w kształcie kółeczka i wywala do windowsa. Macie coś podobnego? Da rade coś zaradzić?
Heroes IV zainstalowałem, pograłem, wyłączyłem, a jak chce uruchomić drugi raz to wyskakuje błąd: Kod błędu nr 2. Co ciekawe jak mam połączenie z netem nawiązane problem nie występuje.
Z nowych gier gram w PESa 2012. Gra mam kilka fajnych rozwiązań, ale po za tym strasznie irytuje. Zdaje się jak by ją robili ludzie nie znający zasad gry w piłkę nożną. Przyznawane auty/cornery są co najmniej dziwnie. Goście ciągną za koszulkę, podkładają nogę i nie ma faulu. Spalone gwizdane wszystkie bez wyjątku. Nie ważne, że podanie nie doszło do adresata bo przejął obrońca. Czasem spalonych nie ma a i tak są gwizdane. Graficznie szału nie ma, ale za to chodzi bardzo płynnie. Z bardziej niedorzecznych aspektów można by wyliczyć, że gram Wisłą w lidze hiszpańskiej lol.
|