A tak swoją drogą patrzcie co odkopałem:
Marszałek napisał(a):

Ale słabe to Podbeskidzie. Marny ŁKS,teraz ci pokazują na co ich stać. Ani stadionów,ani gry.
Na dzień dzisiejszy ciężko mi sobie wyobrazić z kim Podbeskidzie miałoby zdobyć jakiś punkt? Może ci co mają stadion przy Focha? ale chyba oni nie są aż tak tragiczni.
Podbeskidzie nie prezentuje nic,dosłownie. Czarnym koniem tego sezonu, jak to w przypadku beniaminków zazwyczaj bywa, to oni nie będą.
Trzeba mieć tupet aby takim składem chcieć coś kopać w Ekstraklasie.
|
To nie jest zarzut do Marszałka ale chyba jednak należy się ukłon w stronę trenera Kasperczyka że teraz podzwignął to wszystko do góry i ograł Legię, Wisłę...
PS. Trzeba mieć tupet żeby z takim składem przyjechać na R22 i ograć Mistrza Polski.
EDIT: To chyba jednak jest zarzut do Marszałka, żeby się zastanowił zanim coś napisze.