Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6818
Stary 31.10.2011, 18:42
Zgadzam się JrQ trzeba przeczekac ciężki okres szkoda tylko że Maor i Mały nie zagrają w niedziele
Odpowiedz cytując