Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw
Offline
#
6818
31.10.2011, 18:42
Zgadzam się JrQ trzeba przeczekac ciężki okres szkoda tylko że Maor i Mały nie zagrają w niedziele
sedTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sedTS
Znajdź inne posty napisane przez sedTS