Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3112
Stary 31.10.2011, 18:38
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że Wisła coś za dużo dolicza sobie do strojów jako za swoją "markę".
Porównując to do takiego Realu, który też ma stroje Adidasa:
Real: Koszulka - 60E
Spodenki - 30E
Getry: 15E
Razem:105E
To po aktualnym kursie: 105x4,3=451,5
Czyli cały komplet Realu: 451,5 zł
Teraz Wisła:
Koszulka - 249zł
Spodenki - 149zł
Getry - 49zł
Czyli cały komplet Wisły: 447 zł




Przegrywamy z Podbeskidziem a ceny jak u Realu Madryt ...
ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy
Odpowiedz cytując