|
Mam pytanie może głupie i oczywiste ale tego nie wiem a mnie ciekawi. Jak w końcu wygląda sprawa z biletami na mecze innych zespołów. Na przykład jakbym chciał się wybrać na derby, to jak to wygląda?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|