|
Po co zmieniać Maaskanta na Urbana skoro to ta sama półka?Czego po takiej zmianie oczekujecie?
Zamiast wywalać trenera, proponuje zbudować szkółkę piłkarską,aby trener miał kim postraszyć gości co czują się za pewnie w pierwszej drużynie. Póki co to Lamey i Kew mogę grać coraz większą popeline a nie ma kim ich zastąpić. Nie ma młodych którzy atakowaliby pierwszą drużynę. Zmiennicy marni,no to grać można tak sobie a i tak nie ma kim Maaskankt zastąpić jednego z drugim. Z tym samym problemem spotka się Urban,Murinho czy kogo tam sobie wymyślicie. No chyba,że będzie kasa na wartościowy zaciąg. Bo w tym modelu,który obecnie funkcjonuje w Wiśle nic ponad to co mamy nie osiągniecie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|