Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 31.10.2011, 18:05
Po co zmieniać Maaskanta na Urbana skoro to ta sama półka?Czego po takiej zmianie oczekujecie?

Zamiast wywalać trenera, proponuje zbudować szkółkę piłkarską,aby trener miał kim postraszyć gości co czują się za pewnie w pierwszej drużynie. Póki co to Lamey i Kew mogę grać coraz większą popeline a nie ma kim ich zastąpić. Nie ma młodych którzy atakowaliby pierwszą drużynę. Zmiennicy marni,no to grać można tak sobie a i tak nie ma kim Maaskankt zastąpić jednego z drugim. Z tym samym problemem spotka się Urban,Murinho czy kogo tam sobie wymyślicie. No chyba,że będzie kasa na wartościowy zaciąg. Bo w tym modelu,który obecnie funkcjonuje w Wiśle nic ponad to co mamy nie osiągniecie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując