JrQ- napisał(a):


kup sobie koło
tego samego Urbana co wywalony został z Zagłębia? czy jest jakiś inny cudowny trener...
|
Tego samego Urbana który miał wyniki w L puchar superpuchar i chyba dwa wicemistrzostwa a tytułu nie zdobyl tylko dlatego,że Wisła była poza zasięgiem.Tego samego Urbana który wyciągał Bytom z dna tabeli.
To,że mu nie poszło w Zagłębiu nie znaczy,że jest słabym trenerem ,w obecnej sytuacji do końca rundy kogo byś proponował... Tarasiewicza? czy może nawet jak Maaskantowi nie pójdzie w derbach to wolisz go oglądać i słuchać do końca rundy ?