Dobry technicznie? Nakoulma? przecież to taki Chavez tylko, że z przodu.
Bez jaj, niektórzy śmieją się z Bitona, że jest drewniany (sic!)
Mnie ciekawi jedno - wszyscy drą się o Polaków do Wisły, a jak trzeba kogoś zaproponować w tym temacie, to dajecie samych obcokrajowców. Więc o co Wam chodzi?