Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11164
Stary 31.10.2011, 17:38
Dobry technicznie? Nakoulma? przecież to taki Chavez tylko, że z przodu.
Bez jaj, niektórzy śmieją się z Bitona, że jest drewniany (sic!)

Mnie ciekawi jedno - wszyscy drą się o Polaków do Wisły, a jak trzeba kogoś zaproponować w tym temacie, to dajecie samych obcokrajowców. Więc o co Wam chodzi?
Odpowiedz cytując