Romuald napisał(a):

|
Plan awaryjny na następny poniedziałek bierzemy do końca rundy Urbana i jeżeli będą jakieś efekty to zostaje do końca sezonu a jeżeli nie będzie efektów to w zimie bierzemy Probierza lub kogoś lepszego.
|

kup sobie koło
tego samego Urbana co wywalony został z Zagłębia? czy jest jakiś inny cudowny trener...