Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6812
Stary 31.10.2011, 17:36
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Plan awaryjny na następny poniedziałek bierzemy do końca rundy Urbana i jeżeli będą jakieś efekty to zostaje do końca sezonu a jeżeli nie będzie efektów to w zimie bierzemy Probierza lub kogoś lepszego.

kup sobie koło
tego samego Urbana co wywalony został z Zagłębia? czy jest jakiś inny cudowny trener...
Odpowiedz cytując