Krystian88 napisał(a):

Dobry hotel w Warszawie (centrum lub tuż poza), dobry dla pary, ktoś mógłby polecic?
Cena raczej nie z tych od góry patrząc
|
Bylem 2 lata temu i temu i bylo to chyba jeszcze pensonatem, ale polecam
http://www.booking.com/hotel/pl/gaja...FUJI3godbBbZmg
Unikaj Motelu Marimex !!!!